Grupa Pino Patrz.pl Moblo.pl Prv.pl Pinotv.pl Osobie.pl Blogi.pl Slajdzik.pl Jak.pl Rusz.pl
kategoria: Zdrowie   dodane: 15/09/2020
Liczby i recenzje mówią same za siebie – Polacy coraz chętniej decydują się na zakup materacy 180x200 firmy Hilding Anders. Skąd bierze się ten wzrost popularności? Jakie materace wybieramy najczęściej?

Sukces produktów Hilding Anders – z czego wynika?

Materace Hilding są efektem połączenia wieloletniego doświadczenia w produkcji materacy z nieustannym poszukiwaniem najnowszych rozwiązań i tworzyw. Każdy materac poddawany jest kompleksowym testom, które sprawdzają jego jakość, trwałość i dokładność wykonania. Dzięki temu otrzymujemy produkty najwyższego gatunku, które niezmiennie wyróżniane są nie tylko prestiżowymi certyfikatami, ale również zyskują uznanie ekspertów i użytkowników. Każdy materac 180x200 firmy Hilding Anders jest doprowadzony do perfekcji, a przez to rekomendowany przez zdrowykregoslup.pl.

Jakie materace 180x200 wybieramy najczęściej?

Aby ocenić, które materace cieszą się największą popularnością, pod uwagę wzięliśmy nie tylko liczbę sprzedanych egzemplarzy, ale również oceny, jakie otrzymały dane materace. Według dostępnych informacji, klienci najczęściej decydują się na zakup materacy piankowych. Coraz częściej wybierane są droższe, ale innowacyjne i trwałe rodzaje pianek, jak m.in. pianka termoelastyczna. W ofercie Senna Materace znajduje się wiele nowoczesnych modeli Hilding wykonanych z tego tworzywa, które pod wpływem temperatury dostosowuje się perfekcyjnie do sylwetki śpiącego. Wśród osób cierpiących na uczulenia, najczęściej wybierane są materace piankowe z lateksu. To tworzywo, które posiada właściwości antyalergiczne, jest łatwe w utrzymaniu w czystości i zapewnia idealną wentylację.

Wśród materacy sprężynowych największą popularnością cieszą się nowoczesne materace ze sprężynami kieszeniowymi. To system, w którym każda sprężyna zabezpieczona jest w osobnej, materiałowej kieszeni. Takie rozwiązanie sprawia, że materac ugina się jedynie miejscowo, dopasowując się do naszego ciała, a sprężyny nie dotykają się, dzięki czemu nie wprowadzają siebie nawzajem w drgania.

Najlepsze materace 180x200 dla par

Jak wybrać materac 180x200, który najlepiej będzie odpowiadał potrzebom zarówno twoim, jak i partnera? Jeśli jest między wami spora różnica wagi, to koniecznie zwróćcie uwagę na materace, które skierowane są szczególnie do takich par. Dzięki wyjątkowym rozwiązaniom konstrukcyjnym, które mogą być zastosowane w przeróżnych rodzajach materacy, powstały produkty, które spełnią oczekiwania wszystkich par, które w innym wypadku potrzebowałyby dwóch materaców o zupełnie różnych twardościach i cechach.

Jeśli ty lub twoja druga połówka macie lekki sen i budzi was najmniejszy ruch czy dźwięk, to świetnym wyborem będzie materac kieszeniowy 180x200! Posiadają one konstrukcję, która wysoce izoluje dane partie powierzchni i sprawia, że zmiana pozycji w trakcie snu będzie nieodczuwalna po drugiej stronie łóżka. A jeśli do tego zależy wam na jak najwyższej jakości i nowoczesnej technologii, wykorzystanej przy tworzeniu materaca, to koniecznie zainwestujcie w materac hybrydowy, który łączy w sobie zalety sprężyn kieszeniowych z warstwami nowoczesnych i wygodnych pianek.

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.