Grupa Pino Patrz.pl Moblo.pl Prv.pl Pinotv.pl Osobie.pl Blogi.pl Slajdzik.pl Jak.pl Rusz.pl
kategoria: Technologia   dodane: 05/08/2020
Chociaż Nintendo Switch to konsola wybierana również przez dorosłych, to dzieci i nastolatki sięgają po nią z ogromną chęcią. Konsola jest niewielka, poręczna i lekka – idealna, by zapakować ją do plecaka i zabrać na wycieczkę, spacer czy mieć ją po prostu przy sobie na wypadek nudy. Tę pozwalają zabić odpowiednie gry. Zastanawiasz się nad tym, jaki tytuł sprezentować dziecku lub nastolatkowi? Przedstawiamy najlepsze tytuły, jakie wpadły w nasze ręce. Zobacz, przy których z nich czas leci szybciej.

Mario Kart 8 Deluxe

Kategoria wiekowa: od 3 lat

Mario – wspomnienie dzieciństwa. Ci, którzy wychowywali się w późnych latach 80. i latach 90. dobrze wiedzą, o czym mowa. Mario i jego kumpel Luigi skakali po monitorach naszych telewizorów całymi dniami. Wówczas gra była relatywnie prosta, ale dostarczała mnóstwa rozrywki. Mario Kart 8 Deluxe to już inny świat. Świat wyścigów, walk o tor i skaczącej adrenaliny.

Grę podzielono na cztery kategorie o różnych kategoriach. Nasza postać, usadowiona w gokarcie, przejeżdża przez ryzykowne skróty i ostre zakręty, mija pojawiające się na drodze przeszkody, przyspiesza i zwalnia. O czym warto wspomnieć, mówiąc o tej wersji gry? Z pewnością o przystosowaniu do najmłodszych. Asystent sterowania pomaga maluchom dobrze się bawić, a także rywalizować ze starszymi.

LEGO Jurassic World Nintendo Switch

Kategoria wiekowa: od 7 lat

Propozycja dla nieco starszych dzieci i młodych nastolatków. Jurassic Park to kolejny klasyk zaadaptowany na konsolę Nintendo Switch. Gry przygodowe to gatunek dla tych, którzy oprócz skoków adrenaliny lubią wziąć udział w ciekawie zbudowanej historii.

Kiedy fan klocków LEGO chce odpocząć od układania zamków i pojazdów, warto zwrócić jego uwagę na ten tytuł. Jurassic World to gra zbudowana na podstawie wszystkich kultowych filmów pod tym tytułem. Rozgrywkę przerywają mówione sekwencje wycięte wprost z kinowych produkcji – prawdziwa gratka dla fanów! Gra przyciąga ciekawymi zagadkami, elementami zręcznościowymi i ciekawymi dodatkami, takimi jak grywalne dinozaury. Wciąga, ale nie powoduje niedosytu.

Animal Crossing: New Horizons Switch

Kategoria wiekowa: od 3 lat

Wracamy do gier na Nintendo Switch dla najmłodszych. W marcu 2020 roku premierę miała niezwykle ciekawa propozycja – Animal Crossing. Na pierwszy rzut oka możemy zachwycić się pięknymi, nieprzesadzonymi grafikami, od których bije… spokój. Na drugi zanurzamy się w tym przedziwnym, rozluźniającym świecie.

Opisywany tytuł na pewno nie przypadnie do gustu fanom skaczącej adrenaliny. Ale to nie jedyne, czego potrzebujemy w grach. W bajkowej krainie będziemy łowić ryby, kupować i sprzedawać towary, niespiesznie dekorować dom, sadzić i zbierać plony. Brzmi jak sielanka? Taki był zamysł producentów! New Horizons to miejsce, do którego możemy udać się po ciężkim dniu. Zajmujemy jedną z dostępnych wysp, rozgaszczamy się i niespiesznie wykonujemy swoje obowiązki. Wbrew pozorom to rozrywka nie tylko dla przebodźcowanych dzieci, ale też poszukujących spokoju dorosłych.