Grupa Pino Patrz.pl Moblo.pl Prv.pl Pinotv.pl Osobie.pl Blogi.pl Slajdzik.pl Jak.pl Rusz.pl
kategoria: Ciekawostki   dodane: 15/03/2020
Masz już dość ustawiania ogromnej suszarki na środku pokoju, żmudnego rozkładania prania i czekania, aż Twoja ulubiona sukienka w końcu wyschnie? Na szczęście ta sytuacja niedługo będzie należeć do przeszłości. Jak to możliwe? Poznaj intuicyjne i funkcjonalne suszarki z linii PerfectCare od szwedzkiej marki Electrolux.

PerfectCare ‒ jakość, której możesz zaufać

Dlaczego suszarka PerfectCare marki Electrolux to najlepszy wybór na tle pozostałych urządzeń? Suszarki tej innowacyjnej marki zostały zaprojektowane, aby dbać o wszystkie rodzaje Twoich ubrań. Z największą troską wysuszą nawet najdelikatniejszy jedwabny materiał nie uszkadzając go i przywrócą wodoodporność ubraniom outdoorowym. Brzmi jak coś niewyobrażalnego? Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu CycloneCare z technologią 3DSense umożliwiającą głębokie skanowanie tkaniny, suszarki PerfectCare zapewnią efekt idealnego, równomiernego wysuszenia każdej tkaniny, a Ty będziesz mógł cieszyć się idealnym stanem swoich ubrań przez wiele lat.

Zalety suszarek bębnowych PerfectCare

Wszystkie innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane w suszarkach PerfectCare posiadają jeden cel: zapewnienie jak największej troski i bezpieczeństwa  nawet najdelikatniejszym tkaninom w trakcie suszenia.

Oszczędność czasu

Główna zaleta suszarek PerfectCare to niesamowita oszczędność czasu. Wszystko, co musisz zrobić po zakończonym praniu to przełożyć ubrania do bębna suszarki, wybrać odpowiedni program i gotowe! Twoje ubrania będą idealnie suche w o wiele krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnego suszenia czy standardowych suszarek.

Więcej przestrzeni

Suszarki bębnowe Electrolux zmieszczą się nawet w mieszkaniu o niewielkim metrażu. Decydując się na jej wybór, przed zakupem oczywiście warto sprawdzić czy zmieści się w wyznaczonym przez nas miejscu. Zazwyczaj szerokość 60 cm jest optymalna dla standardowego urządzenia. Jeśli jednak nie dysponujesz wystarczającą ilością miejsca, nie oznacza to, że musisz rezygnować z suszarki! Marka Electrolux znalazła rozwiązanie także tego problemu. 

Jeśli brakuje Ci miejsca w mieszkaniu, pamiętaj, że w łatwy sposób możesz umieścić suszarkę na pralce za pomocą specjalnego łącznika Electrolux. Umożliwia on całkowicie bezpieczne zamontowanie urządzenia, bez użycia dodatkowych elementów mocujących. Ponadto został on wyposażony w wysuwaną półkę, która ułatwia wkładanie oraz wyjmowanie prania z suszarki oraz zapewnia dodatkowe miejsce na składanie wysuszonych rzeczy.

Wydajność i ochrona delikatnych tkanin

Suszarki bębnowe marki Electrolux to ogromna oszczędność zarówno energii jak i pieniędzy. Posiadają one oznaczenia klasy energetycznej od A do G (A to największa energooszczędność). Innymi słowy, im bardziej wydajna jest suszarka, tym więcej energii i pieniędzy będziesz w stanie zaoszczędzić, co przy wieloletnim użytkowaniu przekłada się na naprawdę znaczące kwoty. 

Idealnym sposobem na zaoszczędzenie energii jest wybranie suszarki Electrolux ze specjalnym systemem SensiCare, który mierzy wilgotność każdego załadunku i precyzyjnie dostosowuje czas suszenia, zapobiegając tym samym przegrzaniu tkanin.

Co więcej, suszarki bębnowe PerfectCare zadbają nawet o najdelikatniejsze tkaniny. Jedwab, wełna ‒ od teraz swoje ulubione swetry i eleganckie koszule możesz bez obaw suszyć w suszarce.

Innowacyjne technologie i funkcjonalne systemy

Technologia 3DSense oraz system CycloneCare to nie wszystko, co suszarka PerfectCare ma do zaoferowania. 

Obawiasz się, że przy zbyt dużym ładunku część Twojego prania nie zostanie odpowiednio wysuszona? Z PerfectCare nie musisz się już o to martwić. Suszarka została wyposażona w system SmartSense. Na czym polega jego niezwykłość? Wykrywa on wilgotność każdej rzeczy znajdującej się w bębnie urządzenia. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wszystkie Twoje ubrania zostaną wysuszone równomiernie przy jednoczesnym zachowaniu precyzyjnej ochrony przed zbyt wysoką temperaturą, która może uszkodzić delikatne tkaniny.

Zależy Ci na tym, aby Twoje ulubione ubrania zostały z Tobą jak najdłużej? System GentleCare, w który także została wyposażona suszarka PerfectCare to idealne rozwiązanie. GentleCare umożliwia suszenie odzieży w temperaturze niemal o połowie niższej w porównaniu do standardowych suszarek! Dzięki temu Twoja odzież nie jest nigdy poddawana nadmiernemu działaniu ciepła, które mogłoby ją uszkodzić.