Grupa Pino Patrz.pl Moblo.pl Prv.pl Pinotv.pl Osobie.pl Blogi.pl Slajdzik.pl Jak.pl Rusz.pl
kategoria: Ciekawostki   dodane: 12/11/2021
Eliminacje Mistrzostw Świata powoli dobiegają końca. Reprezentacja Polski ma już przed sobą tylko 2 ostatnie sprawdziany, które zdecydują o awansie do barażów. Biało-Czerwoni potrzebują wygranej z Andorą i korzystnego wyniku w meczu Anglii z Albanią, aby zapewnić sobie tę przepustkę.

Andora vs Polska

Nie ma wątpliwości, że reprezentacja Andory przed rozpoczęciem tego meczu jest skazywana na pożarcie. Polacy w pierwszej rywalizacji pewnie pokonali tego przeciwnika na stadionie Legii przy Łazienkowskiej. Wiele osób ma w pamięci tę rywalizację, ponieważ było to pierwsze czyste konto zachowane pod wodzą Paulo Sousy i przy okazji pierwsza wygrana po wcześniejszym meczu z Węgrami.

 

W związku z tym, że kwestia awansu do sekcji barażowej nie jest jeszcze rozstrzygnięta, to Paulo Sousa prawdopodobnie zdecyduje się na wystawienie najmocniejszego zestawienia. W przypadku wygrania tego spotkania reprezentacja Polski może zapewnić sobie awans do barażów. Aby zrealizować ten scenariusz konieczne będzie jednak również wsparcie Anglików, którzy na swoim boisku zmierzą się z Albanią. Jeśli Synowie Albionu urwą punkty Albanii, a zdaniem zakładów bukmacherskich jest to bardzo prawdopodobne – Polacy będą mieli zapewnione drugie miejsce w grupie jeszcze przed meczem z Węgrami.

 

Reprezentacja Polski z pewnością ma spore szanse na wygraną wyjazdową z Andorą. Tym bardziej że mówimy o przeciwniku, który przegrał wszystkie spotkania w naszej grupie, z wyjątkiem rywalizacji z San Marino.

 

 

Zakłady bukmacherskie

Po spojrzeniu na ofertę zakładów bukmacherskich na to spotkanie można się spodziewać bardzo wysokiego wyniku na korzyść reprezentacji Polski. Analitycy zakładów sportowych nie mają tutaj żadnych wątpliwości, że Biało-Czerwoni są zdecydowanym faworytem tego meczu i każdy inny wynik niż zwycięstwo byłby ogromnym zaskoczeniem. Jednak póki piłka w grze wszystko jest możliwe!

 

Andora w Warszawie nie zaprezentowała niczego specjalnego, co mogłoby skłaniać typerów w stronę strzelonej bramki przez ten zespół. Z tyłu głowy trzeba mieć jednak w pamięci wyjazdowe spotkanie reprezentacji Polski z San Marino, w którym Biało-Czerwoni stracili bramkę, co było ogromnym zaskoczeniem dla typerów, a także ekspertów piłkarskich.

 

Do składu reprezentacji Polski na najbliższe zgrupowanie powrócił Arkadiusz Milik. Kursy bukmacherskie na strzeloną bramkę przez Roberta Lewandowskiego są bardzo niskie, jednak w przypadku napastnika Marsylii, który w ostatnim czasie znajduje się w bardzo dobrej formie – można znaleźć value. Alternatywnym wyborem może być tutaj Karol Świderski, który trafił w ostatnim meczu wyjazdowym z Albanią i można zakładać, że trener będzie chciał dać mu kolejną szansę. Więcej analiz i statystyk meczowych dostępnych jest na stronie zakładów sportowych pzbuk.pl.

 

Zdjęcia sportowe znajdziesz również na naszej stronie!

 

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

 

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

 

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95