Grupa Pino Patrz.pl Moblo.pl Prv.pl Pinotv.pl Osobie.pl Blogi.pl Slajdzik.pl Jak.pl Rusz.pl
kategoria: Technologia   dodane: 22/06/2021
Rynek pożyczek pozabankowych w Polsce staje się coraz bardziej konkurencyjny, dlatego też wzrosła liczba pozabankowych instytucji finansowych. Wraz ze wzrostem popytu i wielu ofert, zapotrzebowanie na platformy porównawcze kredytów ogromnie wzrosło. Jedną z takich platform jest również Moneezy.com –jest to niezawodne narzędziem do porównywania kredytów online.

Moneezy to międzynarodowa platforma, którą można znaleźć w ponad 35 krajach. Jest darmowa i bardzo łatwa w użyciu. Wystarczy wybrać żądaną kwotę pieniędzy i okres spłaty. Moneezy wygeneruje listę autoryzowanych wierzycieli, którzy oferują szybkie pożyczki online. Po znalezieniu odpowiedniego kredytu dla twoich potrzeb. Po prostu kliknij “sprawdź”, a zostaniesz przekierowany na stronę wierzyciela. 

W serwisie Moneezy można również znaleźć szczegółowe informacje na temat różnych rodzajów kredytów (takich jak kredyt do wynagrodzenia lub szybki kredyt), a także informacje o poszczególnych kredytodawców. Zasadniczo, na Moneezy znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do podjęcia świadomej decyzji. Moneezy nie oferuje doradztwa finansowego ani kredytów samych w sobie, ale pomaga tylko konsumentowi stworzyć dobry przegląd aktualnych ofert kredytowych online. 

Jak należy porównywać kredyty? 

Przed rozpoczęciem porównywania upewnij się, że pożyczki są takie same, czyli wybrano tę samą kwotę i ten sam okres kredytowania, a następnie porównaj następujące wartości kredytu:

 Stopa procentowa: wśród kredytów bankowych stopa procentowa miesięczna zwykle nie przekracza 15-20%, ale wśród pożyczek pozabankowych często naliczane są odsetki dziennie, o wartości między 0,5-2%. Należy zwrócić szczególną uwagę na wysokość odsetek.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): RRSO wyraża w formie procentowej całkowity koszt pożyczki. Obejmuje opłaty i prowizje pobierane przez instytucję finansową, a także stopę procentową. Wartość RRSO jest szczególnie stosowana w przypadku kredytów długoterminowych, w ciągu jednego roku. W przypadku pożyczek krótkoterminowych, takich jak pożyczki oferowane przez większość instytucji pozabankowych, oprocentowanie może wprowadzić cię w błąd, ponieważ oblicza koszt kredytu przez okres 12 miesięcy, ale kredyt krótkoterminowy musi zostać spłacony w ciągu 1-3 miesięcy.

 

Całkowity koszt pożyczki: jest to kwota, którą musisz spłacić, więc obejmuje pożyczoną kwotę wraz z odsetkami i dodatkowymi opłatami. Różnice pod względem odsetek i prowizji mogą być ogromne, dlatego zawsze zaleca się porównanie pożyczek, a z Moneezy porównanie pożyczek jest bardzo szybkie i proste. Moneezy pomoże Ci znaleźć najkorzystniejszy i efektywny kredyt w ciągu zaledwie kilku minut!