Grupa Pino Patrz.pl Moblo.pl Prv.pl Pinotv.pl Osobie.pl Blogi.pl Slajdzik.pl Jak.pl Rusz.pl
Czego brakuje w diecie wegetariańskiej i wegańskiej? Dowiedz jak z powodzeniem zastąpić mięso
kategoria: Ciekawostki   dodane: 03/05/2020

Coraz więcej Polaków decyduje się na rozpoczęcie diety bez mięsa. Z badań wynika, że w ostatnich latach nastąpił znaczny wzrost liczby wegan i wegetarian. Na taki krok decydują się najczęściej ludzie młodzi, szczególnie kobiety. Okazuje się, że już co dziesiąta młoda osoba w Polsce nie je mięsa. Pod tym względem doganiamy naszych zachodnich sąsiadów.

Kupujesz lub budujesz dom i planujesz remont? O tym nie możesz zapomnieć!
kategoria: Ciekawostki   dodane: 27/04/2020

Przed tobą kupno wymarzonego domu lub remont dotychczasowego mieszkania? Z pewnością przepełnia cię ekscytacja, lecz być może również strach. Obawiasz się, czy remont przebiegnie zgodnie z planem i czy efekt końcowy będzie taki, jak sobie wymarzyłeś. Aby zminimalizować ryzyko niepowodzenia, nie możesz zapomnieć o tych czterech rzeczach. Jeżeli wcielisz je w życie, remont i zmiana wystroju własnego mieszkania nie będą dla ciebie wyzwaniem.

10 naturalnych produktów na odchudzanie
kategoria: Ciekawostki   dodane: 07/04/2020

W odchudzaniu, oprócz aktywności fizycznej, bardzo pomocna jest odpowiednia dieta. Zdrowe odżywiania to klucz do osiągnięcia wymarzonej sylwetki oraz dobrej kondycji organizmu. Ponadto jeżeli cel, który chcesz osiągnąć, wiąże się z z redukcją nadmiernych kilogramów, niektóre z produktów mogą okazać się szczególnie pomocne. Poznaj 10 artykułów spożywczych, które przyspieszą twoje odchudzanie.

Suszarki PerfectCare ‒ rewolucja w suszeniu ubrań
kategoria: Ciekawostki   dodane: 15/03/2020

Masz już dość ustawiania ogromnej suszarki na środku pokoju, żmudnego rozkładania prania i czekania, aż Twoja ulubiona sukienka w końcu wyschnie? Na szczęście ta sytuacja niedługo będzie należeć do przeszłości. Jak to możliwe? Poznaj intuicyjne i funkcjonalne suszarki z linii PerfectCare od szwedzkiej marki Electrolux.

Jak żyć pięknie i wygodnie? 5 sprawdzonych porad
kategoria: Ciekawostki   dodane: 05/03/2020

Każda z nas stara się na co dzień otaczać się rzeczami pięknymi. Estetyczne wnętrza, zadbany wygląd, wyselekcjonowany outfit i perfekcyjnie wykonany makijaż to coś, na co poświęcamy bardzo dużo swojej energii i czasu. Niekiedy zamiast sprawiać nam to radość, staje się smutną koniecznością. Chciałabyś żyć pięknie, lecz przy tym i dbać o swój komfort każdego dnia? Oto 5 porad, dzięki którym połączysz obydwa te pojęcia. Niech „pięknie” oznacza również „wygodnie”!

Sok – posiłek czy zamiennik wody? Jak mądrze pić soki?
kategoria: Ciekawostki   dodane: 02/03/2020

Wielu z nas ma problem z piciem wody. Wyrobiliśmy w sobie nawyk sięgania po soki, napoje i kompoty, w celu zaspokojenia pragnienia. Szczególnie często podobne podejście mamy wobec własnych dzieci. Zamiast podawać najmłodszym do picia wodę, raczymy ich słodkimi soczkami i kolorowymi napojami. Jednak czy owocowe przeciery mogą stanowić zamiennik czystej wody? A może powinniśmy traktować je jako posiłki?

sprzątanie warszawa
5 sposobów na to, aby ułatwić sobie wiosenne porządki
kategoria: Ciekawostki   dodane: 26/02/2020

Nadchodząca wiosna niesie za sobą potrzebę zmiany. Budząca się natura jest symbolem nowego początku i świeżego startu. Oprócz idealistycznych planów zmiany własnego życia, przychodząca wiosna motywuje również do rzeczy bardziej przyziemnych, a mianowicie wiosennych porządków. Pomimo chęci odświeżenia własnego mieszkania, sprzątanie nie jest dla nas czymś, o czym myślimy z ekscytacją. Jak zatem sprawić, aby to doświadczenie przeżyć w miarę bezboleśnie? Oto 5 sposobów na wiosenne porządki.

Zioła na cerę – domowe sposoby
kategoria: Ciekawostki   dodane: 03/02/2020

Właściwości lecznicze ziół wykorzystywane są od wieków. W czasach, gdy medycyna i farmakologia nie były jeszcze rozwinięte, pełniły one funkcję lekarstw oraz kosmetyków pielęgnacyjnych. Dziś ziołolecznictwo zostało wyparte przez medycynę konwencjonalną, jednak tradycyjne i naturalne sposoby profilaktyki za pomocą ziół nadal są praktykowane. Szczególnie jeżeli chodzi o właściwości pielęgnacyjne, zioła cieszą się dużym uznaniem. Poznaj niektóre z nich, które pomogą ci utrzymać skórę w odpowiedniej, zdrowej kondycji.

Dziwne i nietuzinkowe zwyczaje zwierząt
kategoria: Ciekawostki   dodane: 28/01/2020

Świat zwierząt jest niezwykle fascynujący. Jego różnorodność oraz mnogość gatunków zapiera dech w piersiach. Tak samo jak wiele zwierząt stąpa po naszej planecie, tak odmienne są ich zwyczaje i przyzwyczajenia. Czy wiedziałeś, że niektóre nadają sobie imiona, a inne z przyjemnością się całują? Oto 10 dziwnych, a za razem niesamowitych zwyczajów zwierząt.