Grupa Pino Patrz.pl Moblo.pl Prv.pl Pinotv.pl Osobie.pl Blogi.pl Slajdzik.pl Jak.pl Rusz.pl
Naturalne eko detergenty – czyli jak ratować nasze środowisko. Zrób to sam!
kategoria: Ciekawostki   dodane: 21/01/2020

Detergenty używane przez nas w codziennych porządkach wyrządzają wiele szkód dla środowiska. Szczególnie cierpią na tym zbiorniki wodne, do których przedostają się szkodliwe substancje. Problem zanieczyszczenia jest ogromny. Istnieje jednak alternatywa dla tradycyjnych sklepowych środków chemicznych. Detergenty można wytwarzać samemu. Są one naturalne oraz całkowicie nieszkodliwe dla środowiska. Czy soda oczyszczona i kwasek cytrynowy poradzą sobie z codziennymi zabrudzeniami?

Suplementy diety są niezdrowe? Poznaj fakty
kategoria: Ciekawostki   dodane: 26/11/2019

Wraz z okresem jesienno-zimowym na rynek wchodzą coraz to nowe suplementy diety. W czasie wzmożonej zachorowalności proponowane są nam preparaty na odporność oraz wzmocnienie organizmu. Istnieje cały wachlarz środków wspomagających zdrowie. Dzięki suplementom diety możemy schudnąć, poprawić stan skóry i paznokci, wzmocnić kości czy wspomóc funkcjonowanie mózgu. Czy działanie suplementów diety to mit? A może nie doceniamy ich cudotwórczych właściwości?

Kiedy zaczynamy się wstydzić?
kategoria: Ciekawostki   dodane: 26/11/2019

Dzieci rodzą się pozbawione zahamowań. Wstyd przed nagością czy strach przed odbiorem ich przez ludzi na początku naszego życia nie istnieją. Ile razy widzieliśmy beztrosko hasającego po plaży gołego malucha? Jest to dla niego czymś naturalnym i nie ma on potrzeby zakrywania się przed wzrokiem innych. Kiedy ulega to zmianie? Dlaczego z czasem pojawia się w nas wstyd?