Grupa Pino Patrz.pl Moblo.pl Prv.pl Pinotv.pl Osobie.pl Blogi.pl Slajdzik.pl Jak.pl Rusz.pl
Co powinieneś wiedzieć o kempingach w Polsce?
kategoria: Podróże   dodane: 18/08/2023

Masz ochotę na wyjazd kempingowy po Polsce i wynajem przyczepy? To obecnie coraz bardziej popularny sposób spędzania wakacji w różnych regionach naszego kraju. Podzielę się z Tobą kilkoma wskazówkami dotyczącymi wyboru odpowiedniego miejsca na pobyt oraz przedstawię najpopularniejsze polskie kempingi.

Ubezpieczenie turystyczne na czas pandemii – co powinno zawierać?
kategoria: Podróże   dodane: 04/10/2021

Zagraniczne wyjazdy stały się ostatnio dosyć skomplikowane. Nie jest już tak łatwo udać się na wypoczynek do innego kraju. Na podróżnych czekają podwyższone środki ostrożności, nowe przepisy i obostrzenia, które mają na celu zmniejszyć emisję koronawirusa. W tym tekście opowiemy Ci o najważniejszych elementach, które powinno zawierać ubezpieczenie turystyczne w czasach pandemii.

Sprytne pakowanie, gdy twoja walizka jest wciąż zbyt mała
kategoria: Podróże   dodane: 26/11/2019

Wybierasz się na wymarzone wakacje, ale nie możesz pomieścić wszystkich swoich rzeczy w jednej walizce? Lecisz samolotem, ale aby zaoszczędzić na bilecie decydujesz się na wersję jedynie z bagażem podręcznym? Nie bój się, istnieje wiele sposobów, aby zapobiec przedwakacyjnym załamaniom. Dzięki tym sześciu radom zabierzesz ze sobą wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy.

Nocleg w bańce, na drzewie, a może w komnacie z lodu? Niesamowite hotele świata
kategoria: Podróże   dodane: 26/11/2019

Znalezienie odpowiedniego noclegu na wakacyjny odpoczynek stanowi nie lada wyzwanie. Zwykle jednak nie przywiązujemy przesadniej uwagi do charakteru lokum, gdyż celem naszej wyprawy jest dany region czy państwo świata. Jednak co jeżeli atrakcyjność hotelu przyciąga nas bardziej niż jakiekolwiek atrakcje turystyczne? Poznaj 6 niesamowitych hoteli, które musisz odwiedzić.