Grupa Pino Patrz.pl Moblo.pl Prv.pl Pinotv.pl Osobie.pl Blogi.pl Slajdzik.pl Jak.pl Rusz.pl
Kultowe jeansy – spodnie z historią
kategoria: Ciekawostki   dodane: 23/11/2021

Dla wielu z nas popularne dżinsy to nieodłączny element codziennej garderoby. Cenione współcześnie wygodne spodnie swoją historią sięgają epoki renesansu.

Robert Lewandowski z kolejną bramką w Bundeslidze?
kategoria: Ciekawostki   dodane: 19/11/2021

Ogromne zamieszanie w polskich mediach wywołało poniedziałkowe spotkanie z Węgrami. Nieobecność Roberta Lewandowskiego była kontrowersyjna jeszcze przed startem meczu, a końcowy wynik tylko nasilił reakcję kibiców i dziennikarzy. Doszło nawet do tego, że piłkarz Bayernu był zmuszony napisać oświadczenie na ten temat. Jak Lewy poradzi sobie po powrocie na boiska Bundesligi?

Andora vs Polska – postawić kropkę nad i!
kategoria: Ciekawostki   dodane: 12/11/2021

Eliminacje Mistrzostw Świata powoli dobiegają końca. Reprezentacja Polski ma już przed sobą tylko 2 ostatnie sprawdziany, które zdecydują o awansie do barażów. Biało-Czerwoni potrzebują wygranej z Andorą i korzystnego wyniku w meczu Anglii z Albanią, aby zapewnić sobie tę przepustkę.

Jak używać wielu kolorów akcentujących w przestrzeni?
kategoria: Ciekawostki   dodane: 08/10/2021

Kolory akcentujące od dawna są ulubioną metodą projektowania. Kolor akcentujący to specyficzny odcień, który wyróżnia się na tle reszty pomieszczenia. W związku z tym kolory akcentów są zwykle odważne. Kolor akcentujący może występować w wielu elementach, od poduszek na krzesła po płytki chroniące przed rozpryskami i poduszki. Włączenie koloru akcentującego w całym pomieszczeniu stwarza poczucie spójności. Ale nie musisz trzymać się tylko jednego koloru akcentującego. Możesz także użyć wielu kolorów akcentujących w przestrzeni, aby uzyskać bardziej kolorowy wygląd. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak pracować z wieloma kolorami akcentującymi w pomieszczeniu.

Dlaczego jazda bez ubezpieczenia OC nie ma sensu?
kategoria: Ciekawostki   dodane: 29/09/2021

Ubezpieczenie OC to jedna z najczęściej wybieranych przez kierowców polis komunikacyjnych. Na taki stan rzeczy ma wpływ oczywiście wiele czynników. Z tego tekstu dowiesz się, dlaczego jazda bez OC nie ma sensu i może przynieść więcej szkody niż pożytku.

Powody powstawania pierwszych państw na świecie
kategoria: Ciekawostki   dodane: 23/07/2021

Zastanawialiście się czym jest państwo i jak powstawały pierwsze państwa na świecie? Czy pierwsze osady ludzkie można nazwać pierwszymi państwami? Bez wątpienia jest to zagadnienie nurtujące nie jednego współczesnego socjologa i historyka.

Wygodne materace w Legnicy - czym się kierować przy zakupie?
kategoria: Ciekawostki   dodane: 19/04/2021

Jak wybrać materac trwały, wygodny i dobrze dopasowany? Wysoka cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości – dobrze jest samemu dowiedzieć się nieco o materiałach, z których tworzy się materace, ich twardości, czy stosowanych w nich technologiach. Każdy z modeli dostępnych w sklepach opisywany jest pod kątem jak największej ilości parametrów, żeby umożliwić wybór materaca idealnego.

Materace w Zabrzu - jak dobrać twardość i rodzaj odpowiedni dla siebie?
kategoria: Ciekawostki   dodane: 26/03/2021

Wybór materaca to odpowiedzialne zadanie. Oto kilka sposobów, które pozwolą Ci na poprawienie komfortu Twojego snu.

Pora wybrać sukienkę na studniówkę
kategoria: Ciekawostki   dodane: 26/02/2021

Studniówka to ważne wydarzenie dla każdej młodej kobiety, na której można poczuć się jak księżniczka, zakładając sukienkę balową. Oczywiście równie dobrze sprawdzą się kreacje minimalistyczne, o prostym kroju. Panie mają pełną dowolność, ale należy zawsze kierować się elegancją. Trzeba pamiętać o tym, że studniówka nie jest imprezą sylwestrową ani domówką, powinno się dopasować odpowiednią sukienkę do uroczystej okazji. Znaczenie mają też dodatki w postaci butów, biżuterii i torebki, które powinny tworzyć spójną całość stylizacyjną z kreacją.