Grupa Pino Patrz.pl Moblo.pl Prv.pl Pinotv.pl Osobie.pl Blogi.pl Slajdzik.pl Jak.pl Rusz.pl
Recenzja edytora wideo Movavi - przystępna edycja wideo
kategoria: Technologia   dodane: 24/05/2024

W tym przewodniku przyjrzymy się niektórym programom do edycji wideo, których popularność (i funkcje) znacznie wzrosła w ostatnich latach.

Poradnik dla początkujących Wszystko, co musisz wiedzieć o VPS
kategoria: Technologia   dodane: 28/09/2023

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak działa VPS i dlaczego jest lepszy od współdzielonego hostingu? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! W tym artykule odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące tego tematu. Dowiesz się, jakie są zalety korzystania z VPS w porównaniu do innych rozwiązań hostingowych oraz kiedy warto zdecydować się na tę opcję. Będziemy również omawiać, jak wybrać odpowiedni plan VPS dla swoich potrzeb oraz jak skonfigurować i zarządzać swoim własnym VPS-em. Na koniec podzielimy się kilkoma wskazówkami, jak zoptymalizować swojego VPS-a, aby osiągnąć najlepszą wydajność. Przygotuj się na fascynującą podróż po świecie VPS!

Ranking VPN: jak wybrać najlepszą usługę VPN? Kryteria
kategoria: Technologia   dodane: 31/08/2023

Zastanawiając się nad tym, jak nawigować w dzisiejszym cyfrowym świecie w sposób bezpieczny i efektywny, można dojść do wniosku, że używanie Virtual Private Network (VPN) to niemalże konieczność. Jest to szczególnie ważne w erze, gdy nasze życie przenosi się do wirtualnej przestrzeni, gdzie zagrożenia takie jak wyciek danych, śledzenie online i ograniczenia geolokalizacyjne stają się coraz bardziej powszechne. Artykuł ten ma na celu zorientowanie czytelnika w kryteriach, które warto brać pod uwagę przy wyborze odpowiedniej usługi VPN. Skupimy się tutaj na kryteriach podstawowych i zaawansowanych, aby każdy, niezależnie od swojego poziomu zaawansowania, mógł znaleźć coś dla siebie.

Optymalizacja wagi zdjęć i kompresja obrazów bez zmiany rozmiarów
kategoria: Technologia   dodane: 03/08/2023

W świecie coraz bardziej zdominowanym przez wizualną komunikację, znaczenie optymalizacji obrazów nie jest już jedynie przelotną modą - staje się niezbędnym elementem każdej strony internetowej. Optymalizacja obrazów nie tylko zwiększa szybkość ładowania strony, ale także poprawia doświadczenie użytkowników, prowadząc do wyższego wskaźnika konwersji. W tym artykule przyjrzymy się, jak optymalizować wagę zdjęć bez zmiany ich rozmiaru - technika ta może zrewolucjonizować sposób, w jaki obrazy są wykorzystywane na Twojej stronie.

Darmowy kurs pozycjonowania – bądź widoczny w sieci
kategoria: Technologia   dodane: 20/07/2023

Rozwój internetu to konieczna obecność firm w sieci. To właśnie tam prowadzi się szereg działań marketingowych. Jedną z ważniejszych aktywności w obszarze marketingu internetowego – który ma zwiększyć popularność firmy i zainteresowanie nią klientów – jest pozycjonowanie stron. Darmowy kurs pozycjonowania stron to skuteczny sposób, by zdobyć takie niezbędne umiejętności.

Apple iPad czy iPad Air? Który tablet wybrać?
kategoria: Technologia   dodane: 30/06/2023

Szukasz niezawodnego tabletu? Świetnym wyborem będzie iPad! Tablety Apple zdobywają szerokie uznanie ze względu na uniwersalność, łatwą obsługę i doskonałe parametry wyświetlacza. Jaki model wybrać? Masz kilka możliwości - zobacz, która sprawdzi się u ciebie najlepiej!

Jak wybrać komputer gamingowy?
kategoria: Technologia   dodane: 02/09/2022

Wybór komputera gamingowego wydaje się prosty, jednak duża liczba dostępnych modeli sprawia, że początkujący gracze mają trudność ze znalezieniem sprzętu dla siebie. Komputery do gier można kupić już za 4000 złotych, choć nie każdy PC z tej półki cenowej odpowie na potrzeby konkretnego użytkownika. Jak wybrać komputer gamingowy, by być zadowolonym?

Wygodne zakupy RTV AGD online
kategoria: Technologia   dodane: 13/01/2022

Przez Internet można dziś kupić właściwie wszystko. Bardzo wygodne są zakupy z kategorii RTV AGD.

Pralka Gorenje – jaką wybrać?
kategoria: Technologia   dodane: 04/11/2021

Zadaniem pralki jest skuteczne usuwanie plam i czyszczenie ubrań. Nie oznacza to jednak, że każda pralka wywiąże się z tego zadania tak samo dobrze. Producenci wyposażają swoje urządzenia w wiele innowacyjnych funkcji i technologii, dzięki którym cykl pranie ma być efektywniejszy, a samo użytkowanie pralki wygodniejsze i bardziej ekonomiczne. Ciekawe rozwiązania do swoich pralek wprowadza marka Gorenje. To właśnie pralki tego producenta uznawane są za najcichsze na rynku. Czym się różnią od konkurencji? Jaka pralka Gorenje polecana jest do domu?