Grupa Pino Patrz.pl Moblo.pl Prv.pl Pinotv.pl Osobie.pl Blogi.pl Slajdzik.pl Jak.pl Rusz.pl
Wygodne zakupy RTV AGD online
kategoria: Technologia   dodane: 13/01/2022

Przez Internet można dziś kupić właściwie wszystko. Bardzo wygodne są zakupy z kategorii RTV AGD.

Pralka Gorenje – jaką wybrać?
kategoria: Technologia   dodane: 04/11/2021

Zadaniem pralki jest skuteczne usuwanie plam i czyszczenie ubrań. Nie oznacza to jednak, że każda pralka wywiąże się z tego zadania tak samo dobrze. Producenci wyposażają swoje urządzenia w wiele innowacyjnych funkcji i technologii, dzięki którym cykl pranie ma być efektywniejszy, a samo użytkowanie pralki wygodniejsze i bardziej ekonomiczne. Ciekawe rozwiązania do swoich pralek wprowadza marka Gorenje. To właśnie pralki tego producenta uznawane są za najcichsze na rynku. Czym się różnią od konkurencji? Jaka pralka Gorenje polecana jest do domu?

Moneezy – nowoczesna platforma do porównywania kredytów pozabankowych
kategoria: Technologia   dodane: 22/06/2021

Rynek pożyczek pozabankowych w Polsce staje się coraz bardziej konkurencyjny, dlatego też wzrosła liczba pozabankowych instytucji finansowych. Wraz ze wzrostem popytu i wielu ofert, zapotrzebowanie na platformy porównawcze kredytów ogromnie wzrosło. Jedną z takich platform jest również Moneezy.com –jest to niezawodne narzędziem do porównywania kredytów online.

4 Najlepsze fotograficzne prezenty dla kolegów i koleżanek z pracy!
kategoria: Technologia   dodane: 28/09/2020

Kiedy pierwszego dnia wybieramy się do pracy, jesteśmy bardzo zestresowani, ze względu na to, że nie znamy zupełnie nikogo. Po jakimś czasie nawiązujemy jednak nowe znajomości. Zdarzają się sytuacje, w których chcielibyśmy zakupić pewien prezent, z okazji dowolnej uroczystości. Mogą to być chociażby urodziny, imieniny, Wigilia w pracy, mikołajki, a także wiele innych. Zastanawiamy się wówczas, jaki prezent byłby najciekawszy. Przedstawiamy 4 propozycje, które warto wziąć pod uwagę podczas kupowania prezentu dla kolegów lub koleżanek z pracy.

Najlepsze gry na Nintendo Switch dla dzieci. Co kupić w prezencie?
kategoria: Technologia   dodane: 05/08/2020

Chociaż Nintendo Switch to konsola wybierana również przez dorosłych, to dzieci i nastolatki sięgają po nią z ogromną chęcią. Konsola jest niewielka, poręczna i lekka – idealna, by zapakować ją do plecaka i zabrać na wycieczkę, spacer czy mieć ją po prostu przy sobie na wypadek nudy. Tę pozwalają zabić odpowiednie gry. Zastanawiasz się nad tym, jaki tytuł sprezentować dziecku lub nastolatkowi? Przedstawiamy najlepsze tytuły, jakie wpadły w nasze ręce. Zobacz, przy których z nich czas leci szybciej.

Jak dobrać rozmiar i rodzaj materaca do łóżka? Poprosiliśmy o radę specjalistów z Grupy Hilding Anders
kategoria: Technologia   dodane: 28/07/2020

Dobór odpowiedniego materaca do łóżka jest kluczową sprawą, jeśli zależy nam na zdrowym śnie i komforcie. Oczywiście rodzajów materacy jest wiele, tak samo ich rozmiary są różne. Wiodący producent materacy Hilding podpowiada rozwiązania.

Żyjemy w społeczeństwie informacyjnym. Co to właściwie oznacza?
kategoria: Technologia   dodane: 21/07/2020

Pojęcie „społeczeństwa informacyjnego” często przewija się w publikacjach, traktujących o zmianach zachodzących w dzisiejszym świecie. Opisuje nową erę, w którą wchodzimy jako cywilizacja. Pojęcie to dużo mówi o zmieniającej się strukturze społecznej. Jednocześnie jednak częste używanie tego stwierdzenia powoduje jego nieprawidłowe wykorzystywanie. Jego prawidłowa definicja zaczyna się zacierać, przez co traci ono swoje pierwotne znaczenie. Co to tak naprawdę znaczy, że jesteśmy społeczeństwem informacyjnym? W jakim świecie dziś żyjemy?

Praca przy komputerze. Zagrożenia dla zdrowia i obowiązki pracodawców
kategoria: Technologia   dodane: 08/07/2020

Zakłady pracy oraz firmy dążą do powszechnej komputeryzacji. Ówcześnie prawie w każdym miejscu możemy znaleźć komputery, laptopy czy inne elektroniczne urządzenia. Ponadto, w przypadku niektórych zawodów, praca przed ekranem monitora stanowi jej obowiązkowy i jedyny element. Pozornie wygodna praca siedząca może mieć jednak więcej skutków niepożądanych, niż ta fizyczna. Jest równie niebezpieczna dla zdrowia oraz wpływa na powstawanie wielu schorzeń i zaburzeń. W związku z tym istnieją jasne przepisy bhp, mówiące o prawach pracownika, ze względu na specyfikę swojej pracy. Do czego może prowadzić długotrwała praca przed komputerem? Jakie zobowiązania posiada wobec pracownika pracodawca?

Poszerzaj swoje horyzonty! YouTube, Netflix, Spotify
kategoria: Technologia   dodane: 15/05/2020

Z portali społecznościowych, aplikacji mobilnych czy platform filmowych korzystamy codziennie. Zapewniają nam one rozrywkę i relaks, jednak czy mają w sobie jeszcze jakiś większy potencjał? Co jeżeli w miejscu, gdzie znajdujesz zwykle dobrą zabawę, możesz również poszerzać swoje horyzonty? Daj się zainspirować i spraw, że twoje życie stanie się pełniejsze, korzystając jedynie z dobrze znanych ci platform.